Contact us for daily schedule: [email protected]

***Some streams are available 3-10 minutes before the event start!

LIVE Events - 27.01.2021 GMT +3    

15:00 Super League : Volos NFC - Panathinaikos - Channel 1

16:00 Handball M. : DR Congo - Chile - Channel 18

17:15 Super League : AEK - PAS Giannina - Channel 1

18:05 1. HNL : Dinamo Zagreb - Hajduk Split - Channel 2

18:30 Handball M. : Denmark - Egypt - Channel 18

18:45 Coppa Italia : Atalanta - Lazio - Channel 3

19:00 Czech First League : Zlin - Slavia Praha - Channel 4

19:30 Super League : Olympiacos - PAOK - Channel 1

19:30 Bundesliga 2 : Darmstadt - Sandhausens - Channel 5

20:00 Premier League : Chelsea - Wolverhampton - Channel 6

20:00 Premier League : Burnley - Aston Villa - Channel 7

20:00 Copa del Rey : Sevilla - Valencia - Channel 8

21:00 Euroleague : ALBA Berlin - CSKA Moscow - Channel 9

21:30 Handball M. : Spain - Norway - Channel 18

21:30 Handball M. : France - Hungary - Channel 19

21:30 Handball M. : Sweden - Qatar - Channel 20

21:30 Premier League : Brighton & Hove - Fulham - Channel 10

21:30 Bundesliga 2 : Paderborn - Kiel - Channel 21

21:30 Bundesliga 2 : Karlsruhe - Hanover - Channel 22

21:30 Bundesliga 2 : Nuernberg - Regensburg - Channel 23

21:45 Coppa Italia : Juventus - SPAL - Channel 24

21:45 Euroleague : ASVEL - Baskonia - Channel 25

22:00 Copa del Rey : Rayo Vallecano - Barcelona - Channel 1

22:00 Copa del Rey : Almeria - Osasuna - Channel 2

22:00 Eredivisie : Heerenveen - Feyenoord - Channel 3

22:00 Euroleague : Real Madrid - Panathinaikos - Channel 4

22:00 Euroleague : Valencia - Zalgiris - Channel 5

22:15 Premier League : Manchester Utd - Sheffield Utd - Channel 6

22:15 Premier League : Everton - Leicester City - Channel 7


LIVE Events - 28.01.2021 GMT +3    

19:00 Euroleague : Khimki - Fenerbahce - Channel 1

20:00 Copa del Rey : Navalcarnero - Granada - Channel 2

21:00 Euroleague : Olympiacos - Barcelona - Channel 3

21:05 Euroleague : Maccabi T-A - Anadolu Efes - Channel 4

21:30 Bundesliga 2 : St. Pauli - Bochum - Channel 18

21:45 Euroleague : Milan - Zenit - Channel 5

22:00 Coppa Italia : Napoli - Spezia - Channel 6

22:00 Premier League : Tottenham - Liverpool - Channel 7

22:00 Copa del Rey : Alcoyano - Athletic Bilbao - Channel 8

22:00 Eredivisie : Ajax - Willem II - Channel 1

23:15 Taca de Portugal : Benfica - Belenenses - Channel 2